Logo

Razer BlackWidow Lite - mechaniczna klawiatura do pracy

Razer jest znany z produkcji sprzętu dla graczy, ale najnowsze urządzenie jest promowane, jako sprzęt nie tylko do grania. Chodzi o mechaniczną klawiaturę BlackWidow Lite, która oprócz dobrej pracy przy grach ma przede wszystkim zapewniać komfort w pracy.
Producent sam zauważył, że wielu graczy sporą część czasu przed komputerem spędza jednak na pracy. Razer BlackWidow Lite ma zapewniać wysoki komfort użytkowania przy każdej formie stosowania. Dużą zaletą mają być autorskie przełączniki mechaniczne Razer Orange. Mają one oferować wyczuwalny, acz niemal bezgłośny klik. Przełączniki mają się cechować żywotnością około 80 milionów kliknięć.

Razer BlackWidow Lite Razer BlackWidow Lite

Użytkownicy skorzystają z technologii anti-ghosting. Nie zabrakło możliwości programowania klawiszy oraz regulowania białego podświetlenia.  W przypadku klawiatury do pracy może zabraknąć sekcji numerycznej. Producent przekonuje jednak, że chciał stworzyć kompaktową konstrukcję nie zajmującą wiele przestrzeni na biurku.
Zobacz także: Rapoo X8100 - Bezprzewodowa klawiatura multimedialna i oburęczna mysz optyczna »Razer BlackWidow Lite może stanowić ciekawą alternatywę dla klawiatur pochodzących od speców urządzeń do pracy. Nowy model zadebiutował w Europie za cenę 100 euro.

Razer BlackWidow Lite Razer BlackWidow Lite
Razer BlackWidow Lite Razer BlackWidow Lite

2018-11-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer BlackWidow Lite - mechaniczna klawiatura do pracy

Podobne artykuły i galerie