Logo

Razer Anansi - nowa klawiatura dla graczy już w grudniu

Firma Razer jest znana z rozwiązań ułatwiających życie graczy. Najnowszy produkt firmy został opracowany z myślą o grach MMO. Projektancie firmy stworzyli klawiaturę, która ich zdaniem będzie najlepszym kontrolerem gier MMO na rynku.
Zobacz także: Gigabyte Aivia - nowa klawiatura i myszka dla graczy »Razer Anansi została tak zaprojektowana, aby można było wygodnie na niej trzymać dłonie i posiada pełny zakres udogodnień dla graczy. Pod przyciskiem Spacji umieszczono klawisze funkcyjne, na których można zapisać odpowiednie kombinacje klawiszy. To pozwoli na zapisanie najczęściej używanych w grze kombosów.

Razer Anansi Razer Anansi

Dodatkowym atutem jest możliwość programowania każdego z klawiszy na klawiaturze. Dzięki temu gracz nie musi się ograniczać do przycisków funkcyjnych. Takie rozwiązanie otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości. Razer Anansi posiada również podświetlenie, które może być regulowane pod kątem natężenia i koloru. W ten sposób można klawiaturę dostosować do nocnych sesji w ulubione MMO.
Zobacz także: ALIENWARE - komputery dla graczy wkraczają do Polski »Razer Anansi zadebiutuje na rynku w grudniu bieżącego roku i będzie idealnym prezentem świątecznym dla graczy. Urządzenie ma kosztować około 100 euro, czyli w przybliżeniu 400 złotych.

Razer Anansi Razer Anansi
Razer Anansi Razer Anansi

2010-10-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer Anansi - nowa klawiatura dla graczy już w grudniu

Podobne artykuły i galerie