Logo

Primare BD32 MkII - aktualizacja cenionego odtwarzacza

Primare BD32 MkII jest wielokrotnie nagradzanym i cenionym przez użytkowników odtwarzaczem wieloformatowym. To jedno urządzenie zapewnia obsługę wszystkich rodzajów płyt oraz plików dostępnych przez sieć.
Zobacz także: T+A PDP 3000 HV - audiofilski odtwarzacz CD za niemal 60 000 złotych »Szwedzki producent postanowił uaktualnić swoją konstrukcję. Najnowsza wersja została wzbogacona o możliwość odtwarzania materiałów 4K. W ten sposób odtwarzacz stał się kompletnym urządzeniem oferującym wszystko co potrzeba w dzisiejszych czasach.

Primare BD32 MkII Primare BD32 MkII

Producent popracował także nad sferą audio. Dzięki obsłudze płyt SACD czy DVD Audio możemy się cieszyć doskonałym dźwiękiem. Odtwarzacz pozwala na obsługę bezstratnych formatów plików. Wbudowane WiFi oraz port LAN pozwalają na łączność z siecią. Tą drogą też można pobrać aktualizację.
Zobacz także: CocktailAudio X40 - rozbudowany odtwarzacz wielofunkcyjny »Klienci kupujący nowe egzemplarze będą się mogli cieszyć zaktualizowanym sprzętem. osoby, które już posiadają Primare BD32 MkII mogą przez sieć pobrać stosowne oprogramowanie. Producent zapewnia, że instalacja nie przysporzy problemów, a po jej wykonaniu będzie można się cieszyć obsługą źródeł 4K.

Primare BD32 MkII Primare BD32 MkII
Primare BD32 MkII

2014-10-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Primare BD32 MkII - aktualizacja cenionego odtwarzacza

Podobne artykuły i galerie