Logo

Prido i7pro - wydajny wideorejestrator z Polski

Prido i7pro oraz Prido i7 to ciekawe wideorejestratory polskiej marki. Urządzenie oferują bardzo dobre parametry pozwalające uchwycić zdarzenia drogowe w doskonałej jakości.
Zobacz także: Xblitz Mini - mały rejestrator samochodowy o dużych możliwościach »Producent zadbał o szerokie kąty widzenia wynoszące 150 stopni oraz o funkcję WDR. Firma zapewnia, że gadżety zapewniają wysoką jakość nagrań także w złych warunkach oświetleniowych. Tryb parkingowy zadba o dowody w razie stłuczki pod nieobecność kierowcy.

Prido i7pro Prido i7pro

Prido i7pro różni się od modelu i7 sensorem Sony Starvis oraz procesorem. Te pozwalają na filmowanie z prędkością 60 klatek na sekundę, a nie 30, jak w modelu i7. Oba wideorejestratory nagrywają obraz w jakości Full HD 1920x1080 pikseli. Wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7-cala zapewnia podgląd. Producent zadbał o moduł WiFi pozwalający na sprawny transfer nagrań.
Zobacz także: Prestigio CUBE - designerski rejestrator samochodowy »W zestawie znalazła się ładowarka z dwoma gniazdami USB, co pozwala równocześnie doładować inne urządzenie. Prido i7pro został wyceniony na 499 zł, zaś uboższy model i7 kosztuje 399 zł.

Prido i7pro

2019-12-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Prido i7pro - wydajny wideorejestrator z Polski

Podobne artykuły i galerie