Logo

Power Fort iPhone i iPower Fort - dodatkowe akumulatory do urządzeń Apple

Firma Choiix zaprezentowała specjalne mobilne banki energii, które powstały z myślą o urządzeniach firmy Apple. Dzięki dodatkowym akcesoriom użytkownicy iPhone'a czy iPoda otrzymają nawet 350 godzin pracy więcej.
Zobacz także: Sthreeam - dodatkowe kamery 3D dla iPhone'a »Urządzenia należą do serii iPower Fort oraz Power Fort iPhone. Gadżety pozwalają na zasilenie urządzeń mobilnych, gdy zabraknie dostępu do sieci elektrycznej. iPower Fort pozwala na doładowanie smartfonów i odtwarzaczy Apple, co pozwala na dodatkowe godziny pracy. Zgodnie z zapewnieniami producenta doładowanie trwa bardzo szybko i pozwoli na natychmiastowe działanie. Gadżet można doładować za pomocą portu USB, co trwa około 3 godzin.

Power Fort iPhone iPower Fort


Zobacz także: Cydle i30 - mobilny tuner telewizyjny dla iPhone'a »Power Fort iPhone 4 pełni funkcję dodatkowej baterii i ochronnej obudowy, którą nakładamy na telefon. Dzięki temu nie musimy się martwić przez dłuższy czas o ładowanie iPhone'a. Power Fort iPhone 4 Solar to wersja podróżnicza, która została wyposażona w baterię słoneczną. W ten sposób iPhone ładuje się podczas korzystania z niego w słońcu. Niestety nie znamy cen gadżetów, które zwiększają funkcjonalność zabawek od Apple.

Power Fort iPhone

2011-09-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Power Fort iPhone i iPower Fort - dodatkowe akumulatory do urządzeń Apple

Podobne artykuły i galerie