Logo

PonoPlayer - Neil Young rzuca wyzwanie Apple

Jeżeli szukasz stylowego odtwarzacza MP3, a produkty Apple wywołują u ciebie wysypkę i omdlenia to Neil Young ma rozwiązanie. Muzyk postanowił rzucić rękawicę Apple, które jest mocno osłabione po śmierci Steve'a Jobsa i pokazał nowy odtwarzacz MP3.
Zobacz także: HiFiMAN HM-802 - audiofilski odtwarzacz MP3 debiutuje w Polsce »PonoPlayer jest w zasadzie odtwarzaczem muzycznym. Gadżet ma przede wszystkim odtwarzać muzykę zapisaną w dużych, bezstratnych formatach. Dlatego podstawowa wersja będzie dostępna z pamięcią 128 GB. Pozwoli to na przechowanie od 100 do 500 albumów w najwyższej jakości.

PonoPlayer PonoPlayer

Wraz z odtwarzaczem będzie dostępny sklep PonoMusic mający dawać łatwy i szybki dostęp do muzyki w formatach cyfrowych. Zasadniczo można by nazwać PonoPlayer ideologicznym klonem iPoda. Wszystko rozbija się jednak o lepszą jakość dźwięku. Co więcej w grę wchodzi ciekawy design. Produkty Apple od długiego czasu nie otrzymały żadnej zmiany stylistycznej, co część użytkowników zaczyna odpychać od iPodów.
Zobacz także: IBOX Runner i Fox - nowe odtwarzacze MP3 dla sportowców »O samym PonoPlayer i serwisie PonoMusic nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Część spraw wyjaśni się 15 marca, gdy na Kickstarterze ruszy akcja zbiórki. Wstępnie cena została wyznaczona na 399 dolarów. Trochę drogo, ale jak zapewnia Neil Young audiofilska jakość dźwięku wynagrodzi nam ubytek w portfelu. Nim pojawią się konkrety możemy rzucić okiem na design. Ten robi wrażenie i naprawdę może się podobać.

PonoPlayer

Ktoś może zapytać, po co mu odtwarzacz MP3? Teraz rządzą smartfony, ale problem się pojawia w dłuższej podróży gdy musimy oszczędzać energię. Odtwarzacze pozwalają też na bardziej intuicyjną obsługę. Po za tym jest stare powiedzenie mówiące, że jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Dlatego warto mieć urządzenie zaprojektowane od zera do obsługi muzyki.


2014-03-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
PonoPlayer - Neil Young rzuca wyzwanie Apple

Podobne artykuły i galerie