Logo

Polaroid Z340 - nowy wymiar fotografii błyskawicznej

Polaroid Z340 to najnowsze rozwinięcie aparatów do fotografii błyskawicznej. W przeciwieństwie do poprzednich urządzeń firmy, nowy model posiada wbudowaną drukarkę zamiast samowywołującego się papieru. Dzięki temu użytkownicy mają dodatkowe możliwości.
Zobacz także: Fujifilm Instax Mini 50S - kolejny aparat do fotografii błyskawicznej »Sercem aparatu została matryca o rozdzielczości 14 megapikseli. Zdjęcia możemy zobaczyć przed wydrukiem na 2,7-calowym wyświetlaczu. Dzięki temu użytkownik może zdecydować, czy wydrukować zdjęcie i zaoszczędzić w ten sposób papier. Poprzednie konstrukcje niezależnie od jakości ujęcia przenosiły fotografię na papier.

Polaroid Z340 Polaroid Z340


Zobacz także: Polaroid 300 - nowy kompakt do fotografii błyskawicznej »Producent zastosował opcję druku termicznego, choć zastosował nowoczesny papier ZINK. Arkusze posiadają trzy warstwy zawierające kryształy. Pod wpływem ciepła barwią się one na odpowiednie kolory, w wyniku czego powstają zdjęcia. Polaroid Z340 został wyceniony na 300 dolarów i zawiera 10 arkuszy papieru. Każda kolejna kaseta papieru ZINK kosztuje 20 dolarów i zawiera 30 arkuszy. Ceny może i nie najatrakcyjniejsze, ale fotografowanie Polaroidem urosło do stylu życia.

Polaroid Z340 Polaroid Z340
Polaroid Z340 Polaroid Z340

2011-11-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Polaroid Z340 - nowy wymiar fotografii błyskawicznej

Podobne artykuły i galerie