Logo

Polaroid Selfie - smartfon fotograficzny z obracaną kamerą

Polaroid szuka swojej drogi i zwrócił uwagę na rynek gadżetów mobilnych jakimi są smartfony i tablety. Producent pojawił się na targach CES, gdzie przedstawił swoje nowe zabawki. Najciekawszym urządzeniem jest smartfon Selfie.
Polaroid Selfie nosi taką nazwę ponieważ zawiera w sobie aparat o rozdzielczości 13 Mpix na obrotowym module. To oznacza, że wzorem Oppo N1 użytkownik może obracać kamerę i strzelać sobie samemu fotki. Producent nie zdradził kompletnej specyfikacji, ale ujawnione podzespoły nie wypadają źle.

Polaroid Selfie Polaroid Selfie

Prezentowany model posiada 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Urządzenie pracuje w oparciu o Androida 5.0 Lollipop. Za napęd odpowiada ośmiordzeniowy procesor, ale nie zdradzono konkretnego modelu. Wspomaga go 2 GB pamięci RAM, zaś na dane przygotowano 16 GB. Polaroid Selfie zadebiutuje na rynku wiosną tego roku. Początkowo będzie dostępny w USA i Kanadzie.
Zobacz także: Xiaomi Redmi 2S - budżetowy smartfon z bardzo dobrą specyfikacją »Polaroid zaprezentował na targach także kilka innych urządzeń prototypowych, ale nie zdradził na ich temat żadnych szczegółów. Firma zdradziła też, że wprowadzi na rynek budżetowe tablety L7 i L10 mające się cechować niską ceną i wydajną specyfikacją. Na szczegóły jeszcze poczekamy.

Polaroid Selfie

2015-01-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Polaroid Selfie - smartfon fotograficzny z obracaną kamerą

Podobne artykuły i galerie