Logo

Polaroid OneStep+ dostał moduł Bluetooth i zmienną ogniskową obiektywu

Projekt Polaroid Originals zaowocował już między innymi ciekawym aparatem OneStep 2, który przywracał na rynek koncepcję kultowego aparatu fotografii błyskawicznej. Teraz zaprezentowano model OneStep+.
Urządzenie może się pochwalić zastosowaniem modułu Bluetooth oraz zmiennymi ogniskowymi obiektywu. Polaroid OneStep+ to także aparat fotografii błyskawicznej. Po co mu więc Bluetooth? Do łączności ze smartfonem. Dzięki specjalnej aplikacji można zdalnie wyzwalać migawkę czy regulować naświetlenie. W ten sposób uzyskamy na przykład efekt malowania światłem.

Polaroid OneStep+ Polaroid OneStep+


Zobacz także: Fujifilm instax SQUARE SQ6 - nowy aparat do fotografii błyskawicznej »Kolejną nowością jest przełącznik na górnym panelu. Daje on możliwość zmniejszenia ogniskowej obiektywu z 103 mm do 89 mm. Równocześnie zmniejsza się odległość ostrzenia do 0,3 m. Tak też uzyskamy aparat do fotografii portretowej. Polaroid OneStep+ poza tym nie różni się od modelu OneStep 2. Do wykonywania zdjęć wykorzystuje on papier typu I oraz Polaroid 600. Aparat zadebiutował na stronie producenta za cenę 159 euro, czyli około 680 zł. Dostawy do Polski są realizowane za darmo.

Polaroid OneStep+

2018-09-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Polaroid OneStep+ dostał moduł Bluetooth i zmienną ogniskową obiektywu

Podobne artykuły i galerie