Logo

Polaroid GL10 - mobilna drukarka fotograficzna Lady Gagi

Polaroid zasłynął na świecie z produkcji aparatów pozwalających na natychmiastowe drukowanie wykonanych zdjęć. Z czasem ta technologia została porzucona na rzecz cyfrowych aparatów zapisujących fotografie na kartach pamięci. Użytkownicy zatęsknili za starym rozwiązaniem, a producent postanowił wykorzystać ten fakt.
Lady Gaga została zatrudniona przez Polaroida na stanowisku kreatywnego dyrektora wizerunku, na czym niewątpliwie się dobrze zna. Piosenkarka ma za zadanie promować markę Grey Label wykorzystującą błyskawiczny druk fotografii. Pierwszym modelem wypuszczonym na rynek pod patronatem wokalistki jest GL10.

Polaroid GL10 Polaroid GL10


Zobacz także: Polaroid ONE powraca w limitowanej edycji »Polaroid GL10 to mała drukarka do smartfonów, która pozwoli na szybki wydruk wykonanego zdjęcia. Urządzenie drukuje zdjęcia w standardowym formacie 3x4 cala. Gadżet głównie ma służyć smartfonom, ale współpracuje też z aparatami cyfrowymi i komputerami. Do połączenia z telefonami drukarka wykorzystuje łączność Bluetooth, zaś pozostałe urządzenia skorzystają z przewodu USB. Producent zapewnia, że na jednym ładowaniu mini-drukarka wywoła około 35 zdjęć. GL10 trafił już do przedsprzedaży za cenę 170 dolarów.

Polaroid GL10 Polaroid GL10
Polaroid GL10 Polaroid GL10

2011-06-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Polaroid GL10 - mobilna drukarka fotograficzna Lady Gagi

Podobne artykuły i galerie