Logo

Polar Ignite - elegancki zegarek dla sportowców

Polar Ignite powstał jako kompletny gadżet dla sportowców. Urządzenie pozwala na szczegółową analizę treningów dzięki czemu można dokładnie planować wysiłek fizyczny.
Producent zadbał o wszystkie potrzebne w takim gadżecie sensory. Polar Ignite pozwala na zliczanie kroków, mierzenie spalonych kalorii oraz badanie tętna z nadgarstka. Wbudowany moduł GPS śledzi trasę pokonaną przez użytkownika. Zegarek pozwala wybrać spersonalizowane tryby treningu.

Polar Ignite Polar Ignite

Zadbano o pełną wodoszczelność oraz funkcje przydatne dla pływaków. Polar Ignite rozpozna styl z jakim płyniemy i dokona odpowiednich pomiarów. Po ciężkiej aktywności fizycznej skorzystamy z ćwiczeń oddechowych czy monitora snu. Wszystko zamknięto w eleganckiej okrągłej kopercie. Producent zapewnia o wysokim komforcie użytkowania.
Zobacz także: Xiaomi Mi Band 4 - kolorowy wyświetlacz i większa precyzja w opasce fitness »Polar Ignite posiada kolorowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 240x204 pikseli. Łączność zapewnia moduł Bluetooth, zaś bateria ma wystarczyć na 17 godzin intensywnych treningów bądź 5 dni w trybie samego pulsometru. Polar Ignite trafił do przedsprzedaży w cenie 859 zł.

Polar Ignite Polar Ignite
Polar Ignite Polar Ignite

2019-07-01 - J. Kruczek

2

Komentarze do:
Polar Ignite - elegancki zegarek dla sportowców

Daniel 2019-07-03 11:13

Szkoda, że kolejna strona internetowa powtarza ohydne kłamstwo które mówi, że klasa WR30 pozwala na pływanie :/ 30 m / WR30 / 3 ATM / 3 Bar Zegarek jest odporny na zachlapanie i podwyższony poziom wilgoci. Nie nadaje się do pływania.

Kinga 2019-07-04 11:14

Wszyscy producenci zegarków przerobili sobie klasę na swoją modłę, nie wiem dlaczego - nie jest to tożsame z klasycznymi oznaczeniami zegarków do nurkowania.... Co nie zmienia faktu akurat, że w tym modelu można pływać, brać prysznic itepe.

Podobne artykuły i galerie