Logo

PocketRadar, kieszonkowe urządzenie do pomiaru prędkości

Rynek gadżetów potrafi zaskoczyć nawet najprostszym rozwiązaniem. Kieszonkowy radar został stworzony, aby zaspokoić ludzką ciekawość i dać możliwość każdemu na dokonanie pomiarów prędkości samochodów, lecącej piłki czy biegnącego psa. Dzięki PocketRadar nie trzeba rozpoczynać policyjnej kariery, żeby pobawić sie popularną suszarką.
Zobacz także: Radar Golf System - już nigdy nie zgubisz piłeczek »Jak przystało na gadżet, który daje dużo frajdy, PocketRadar nie należy do tanich zabawek. Małe urządzenie wyceniono na 750 złotych, w zamian za to otrzymamy radar wielkości telefonu komórkowego. Jak zapewnia producent kieszonkowy radar dokonuje bardzo dokładnych pomiarów i nie ustępuje w żaden sposób policyjnym urządzeniom pomiarowym.

PocketRadar PocketRadar


Zobacz także: Spy Camera Detector - każdy może być jak James Bond »PocketRadar jest zasilany dwiema bateriami AAA, które wystarczają na około 10000 pomiarów prędkości. Urządzenie mierzy prędkość przedmiotów oddalonych o maksymalnie 800 metrów a jego skala zaczyna sie na 1 km/h a kończy się przy 600 km/h. PocketRadar jest idealnym gadżetem dla sportowców i fanów sportów, jego cena niestety może troszkę odstraszać, przez co gadżet nie zyska zapewne zbyt wielkiej popularności na naszym rynku.

PocketRadar PocketRadar
PocketRadar PocketRadar

2010-01-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
PocketRadar, kieszonkowe urządzenie do pomiaru prędkości

Podobne artykuły i galerie