Logo

Playstation 4 w rękach przeszło 2,1 miliona graczy

Sony nie może narzekać na słabą sprzedaż konsoli Playstation 4. W dobę po premierze urządzenie rozeszło się w nakładzie przeszło miliona, a na dzień dzisiejszy sprzedano przeszło 2,1 miliona sztuk konsoli. Zainteresowanie Playstation 4 nie maleje i wręcz powinno z czasem rosnąć.
Japońska konsola dobrze wstrzeliła się w rynek i choć nie ustrzegła się drobnych błędów to zdobyła zaufanie graczy. Według najnowszych wyników w Europie i Austrazji sprzedano przeszło 700 tysięcy egzemplarzy konsoli. W Wielkiej Brytanii sprzęt pobił rekord szybkości sprzedaży konsol. Playstation 4 na na rynku brytyjskim znalazła w dwie doby przeszło 250 tysięcy odbiorców.

Playstation 4 Playstation 4


Zobacz także: Wpadka Microsoftu! Xbox One ma problemy z europejską telewizją »Prawdopodobnie wyniki sprzedaży byłyby znacznie wyższe, ale pojawiły się problemy z dostępnością Playstation 4. Także w naszym kraju w wielu miejscach konsole się skończyły, ale już 6 grudnia mają ruszyć dostawy nowej partii. Sony ma nadzieję, że do marca 2014 uda się przekroczyć barierę 5 milionów egzemplarzy. Szanse są spore, ponieważ dopiero w lutym sprzęt zadebiutuje w Japonii. Tam ma szansę na pobicie dobowego rekordu z USA i Kanady. Po nowym roku możemy się też spodziewać wysypu gier na wyłączność, a to również przyciągnie graczy.

Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4

2013-12-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Playstation 4 w rękach przeszło 2,1 miliona graczy

Podobne artykuły i galerie