Logo

PlayStation Vita - oficjalne ceny i data premiery na zachodnich rynkach

PlayStation Vita zadebiutuje na rynku japońskim 17 grudnia 2011, co od dłuższego czasu nie jest tajemnicą. Ukrywano za to daty debiutu na pozostałych rynkach, podobnie jak ceny nowej mobilnej konsoli Sony. Wszystko się zmieniło za sprawą wczorajszej konferencji na Web 2.0 Summit w San Francisco.
Nowa konsola zadebiutuje na pozostałych rynkach, także w Polce 22 lutego 2012. Urządzenie będzie oferowane w dwóch wersjach sprzętowych z łącznością WiFi oraz modułem 3G. Ceny ustalono na poziomie 249,99 i 299,99 dolarów bądź euro w zależności od kontynentu. Poznaliśmy też polskie sugerowane ceny, które wynoszą odpowiednio 999 i 1199 złotych.

PlayStation Vita PlayStation Vita


Zobacz także: Nintendo 3DS otrzyma doczepianego analoga? »Deweloperzy gier pracują obecnie nad setką tytułów, które mają zasilić po premierze bibliotekę konsoli. W dniu premiery japońskiej na rynku pojawi się 26 gier stworzonych z myślą o PlayStation Vita. Gracze zagrają między innymi w Uncharted: Golden Abyss, F1 2011, Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Call of Duty, FIFA i Resistance: Burning Skies. Nie zabraknie integracji z serwisami społecznościowymi. PlayStation Vita zapowiada się bardzo dobrze i zapewne cena nie zahamuje sprzedaży nowej zabawki.

PlayStation Vita PlayStation Vita
PlayStation Vita PlayStation Vita PlayStation Vita PlayStation Vita PlayStation Vita

2011-10-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
PlayStation Vita - oficjalne ceny i data premiery na zachodnich rynkach

Podobne artykuły i galerie