Logo

PlayStation 4K oficjalnie potwierdzone. Premiera nie na E3 2016

Rozwój technologii wirtualnej rzeczywistości oraz ekranów sprawiły, że konsole obecnej generacji przedwcześnie stały się za słabe. Od dłuższego czasu krążyły plotki o tworzeniu PlayStation 4K, czyli podrasowanej wersji sprzętu.

Tuż przed targami E3 Sony oficjalnie potwierdziło prace nad konsolą. PlayStation 4K zostało zapowiedziane przez szefa Sony Interactive Entertainment, Andrew House. Co prawda nie zdradził on oficjalnej nazwy nowej konsoli, ale zapowiedział, że będzie to urządzenie znacznie bardziej wydajne i dużo droższe od podstawowej konsoli.

Playstation 4 Playstation 4


Zobacz także: Microsoft wprowadzi na rynek zestawy z używanymi konsolami Xbox One »PlayStation 4K będzie dostępne na rynku równocześnie z podstawową konsolą. Wszystkie gry maja zaś wychodzić w wersji na oba sprzęty. I taki stan rzeczy potrwa przez całą obecną generację. Jednak jeżeli czekacie na premierę konsoli na E3 2016 to się zawiedziecie. Sony nie ma w planie pokazywać jeszcze sprzętu. Firma nie chce zaliczyć falstartu i konsola zostanie ukazana dopiero gdy będzie gotowa do debiutu.

Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4 Playstation 4 Playstation 4 Playstation 4

2016-06-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
PlayStation 4K oficjalnie potwierdzone. Premiera nie na E3 2016

Podobne artykuły i galerie