Logo

PlayStation 4 Neo może zadebiutować już początkiem września

PlayStation 4 Neo ma być rozwinięciem standardowego PS4. Konsola według wstępnych zapowiedzi nie będzie się wiele różniła od obecnego sprzętu, a najważniejsze nowości dotyczą zwiększenia wydajności pod kątem wirtualnej rzeczywistości.
Zobacz także: Xbox One S - nowa konsola jednak wydajniejsza od standardowej wersji »Tak czy inaczej do tej pory mówiono, że PlayStation 4 Neo zostanie zaprezentowane w przyszłym roku. Okazuje się jednak, że Sony może chcieć nieco przyspieszyć debiut swojej nowej konsoli.

PlayStation 4 PlayStation 4

Najnowsze doniesienia pochodzące z Japonii sugerują, że Sony pokaże PlayStation 4 Neo już 7 września. Prezentacja miałaby mieć miejsce na specjalnej konferencji w Nowym Jorku. Skąd takie posunięcie? W połowie września odbędą się targi Tokyo Game Show i Sony mogłoby na nich pokazać pierwsze gry na PlayStation 4 Neo.
Zobacz także: Nintendo NX będzie konsolą przenośną? Nowe zaskakujące informacje »Oczywiście na razie Sony nie komentuje tych doniesień. Co ciekawe wcześniej mówiono, że testy konsoli zakończą się nie wcześniej, jak końcem wiosny 2017 roku. Nie pozostaje nam nic, jak czekać na oficjalne posunięcia japońskiego koncernu.

PlayStation 4 PlayStation 4
PlayStation 4 PlayStation 4

2016-08-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
PlayStation 4 Neo może zadebiutować już początkiem września

Podobne artykuły i galerie