Logo

Platinet Omega - wysoka rozdzielczość i mocny akumulator w nowym tablecie

Platinet zaprezentował nowy tablet z serii Omega, który ponownie pokazuje, że w tańszych modelach tkwi siła. Topowi producenci nadal wstrzymują się z wdrożeniem wysokich rozdzielczości, w tym czasie mniejsze firmy otwierają nowy wyścig zbrojeń.
Zobacz także: Archos 97 Titanium HD - rozdzielczość 2K w nowym tablecie »Nowy przedstawiciel rodziny Platinet Omega nie ma jeszcze nazwy, ale za to znamy jego specyfikację. Tablet posiada ekran o przekątnej 9,7 cali i rozdzielczości 2048x1536 pikseli. Matryca IPS zapewnia wysoką jakość obrazu. Co więcej akumulator o pojemności 10000 mAh powinien zapewnić długi czas pracy. Sercem tabletu został procesor dwurdzeniowy o taktowaniu 1,5 GHz. Nie zabrakło 1 GB pamięci RAM oraz układu graficznego Mali-400.

Platinet Omega Platinet Omega


Zobacz także: Huawei MediaPad 7 - tablet średniej klasy debiutuje w Polsce »Obie wbudowane kamery posiadają rozdzielczość 2 Mpix. Wszystkie pliki można zmieścić w pamięci o pojemności 16 GB z możliwością poszerzenia kartami pamięci microSD. Nie mogło zabraknąć modułów WiFi i Bluetooth. Niestety nie podano informacji odnośnie GPSu. Producent zadbał o porty microUSB, audio i gniazdo zasilania. Nad całością ma czuwać system Google Android 4.1. Cena Platinet Omega ma wynieść niespełna 900 złotych.

Platinet Omega Platinet Omega
Platinet Omega Platinet Omega Platinet Omega Platinet Omega

2013-01-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Platinet Omega - wysoka rozdzielczość i mocny akumulator w nowym tablecie

Podobne artykuły i galerie