Logo

Planet L - dźwiękowy układ planetarny dla fanów oryginalnego stylu

Zestawy audio przybierają różne formy i każdy może znaleźć na rynku coś dla siebie. Systemy dźwiękowe można rozplanować na trzy sposoby, pierwszy to podejście szlachetne i eleganckie, drugi całkowicie bez pomysłu, a trzeci to stworzenie czegoś wyjątkowego, o czym długo będą dyskutować goście.
Zobacz także: Avantgarde Trio Classico - eleganckie głośniki za 190 tysięcy dolarów »Właśnie dla osób, które lubią tworzyć niezwykłe rzeczy i nie przepadają za tradycyjnymi rozwiązaniami są przeznaczone głośniki Planet L. Prezentowany zestaw to nietypowe kolumny zamknięte w kulistej formie. Co ciekawe producent przewidział szeroką gamę mocowań do ścian i sufitu, można też się zdecydować na tradycyjną stojącą formę. Oznacza to, że po zakupie odpowiedniej ilości kolumn można nad głowami zbudować dźwiękowy układ planetarny.

Planet L Planet L


Zobacz także: Grające ściany, czyli nowoczesne głośniki do zabudowy od firm Yamaha, Pioneer i Bose »Pojedynczy zestaw Planet L składa się z dwustronnego głośnika współosiowego i jednego głośnika średniotonowego. To dość nietypowe zestawienie, jednak producent zapewnia, że zostało one oparte o dwuletnie badania. Każdy z głośników waży około 7 kilogramów. Urządzenia oferują pasmo przenoszenia 48-20000Hz i impedancję 8 ohmów. Maksymalna moc została ustalona na poziomie 60W. Planet L są dostępne w trzech kolorach, białym, czerwonym i czarnym. Pojedynczy zestaw kosztuje 965 dolarów, czyli przyjdzie słono zapłacić, za oryginalne nagłośnienie.

Planet L Planet L

2011-02-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Planet L - dźwiękowy układ planetarny dla fanów oryginalnego stylu

Podobne artykuły i galerie