Logo

Planet ICA-HM227W - kamerka do monitoringu z trybem NightVision

Planet wprowadza na rynek bardzo ciekawą kamerę IP o symbolu ICA-HM227W. Kamerka pozwala nie tylko na rejestrowanie zwykłego obrazu, ale też może pracować w nocy, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla dyskretnego monitoringu.
Zobacz także: Scout - quadrokopter do zadań specjalnych »Producent wykorzystał przy budowie matrycę 3 megapikseli, co pozwala na uzyskanie rozdzielczości 2048x1536 pikseli. Korpus kamery może się ruszać w pionie i poziomie, zaś diody IR LED umożliwiają wykonywanie nocnych ujęć. Planet ICA-HM227W przechodzi automatycznie w tryb kręcenia nocnego, gdy oświetlenie nie będzie wystarczające do zwykłego filmowania.

Planet ICA-HM227W Planet ICA-HM227W


Zobacz także: Szpiegowska czapeczka za przystępną cenę »Producent zapewnia wyraźne ujęcia nocne na odległości do 10 metrów. Kamerka obsługuje sieć bezprzewodową WiFi i posiada szyfrowanie danych. Dzięki temu nikt nie przechwyci obrazu wysyłanego przez kamerę. Planet ICA-HM227W pojawia się już w polskich sklepach za cenę 1100 złotych. Gadżet ten przyda się wszystkim osobom potrzebującym w miarę dobrej kamery do monitoringu, którą łatwo zamontować i obsłużyć.

Planet ICA-HM227W

2012-09-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Planet ICA-HM227W - kamerka do monitoringu z trybem NightVision

Podobne artykuły i galerie