Logo

Pioneer P-2 - nowy zestaw audio wkrótce w Europie

Pioneer ma w połowie września wypuścić na rynek nowy zestaw stereo o nazwie P-2. System będzie się składał z trzech elementów. Oprócz głośników będą to amplituner SX-P01 oraz odtwarzacz sieciowy N-P01.
Zobacz także: Samsung Giga Sound MX-HS8000 - wieża o niecodziennym designie »Amplituner będzie sercem zestawu. Ma on dostarczać 75 W mocy na dwa kanały. Producent wyposażył go w zasilacz oraz wbudowany przedwzmacniacz. Użytkownicy docenią bogatą paletę wejść i wyjść mających umożliwić współpracę systemu z wieloma urządzeniami.

Pioneer P-2 Pioneer P-2

Pioneer P-2 w standardzie posiada tuner FM, ale ma się pojawić także wersja z DAB+. Bardzo dobrze prezentuje się odtwarzacz N-P01 pozwalający między innymi na strumieniowanie muzyki przez WiFi oraz Bluetooth. Może się on pochwalić obsługą AirPlay, aptX, DLNA oraz obsługą serwisów sieciowych.
Zobacz także: Cambridge Audio ONE - odtwarzacz do obsługi wielu źródeł »Odtwarzacz posiada wbudowany przetwornik DAC pozwalający na obsługę bezstratnych plików audio. Wspomniane wyżej kolumny są opcją w zestawie, co ucieszy posiadaczy innych głośników. Jeżeli zaś chodzi o modele z zestawu to mamy do czynienia z 2-drożnymi kolumnami. Posiadają one woofer z włókna szklanego o średnicy 12 cm oraz przetwornik wysokotonowy i bass reflex. Niestety nie wiemy w jakiej cenie i kiedy zestaw pojawi się na polskim rynku.

Pioneer P-2

2014-08-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Pioneer P-2 - nowy zestaw audio wkrótce w Europie

Podobne artykuły i galerie