Logo

Philips PET744 - niebanalne przenośne DVD

Odtwarzacze DVD powoli są wypierane przez format Blu-Ray. Jednak w przypadku odtwarzaczy przenośnych z wbudowanym ekranem DVD będzie się bronić bardzo długo i skutecznie.

Philips PET744

Przyczyna jest prosta. Zalety Blu-Ray na niewielkim wbudowanym ekraniki po prostu przechodzą niemal niezauważone. Tak więc jeżeli szukacie przenośnego odtwarzacza, możecie spokojnie zainwestować w DVD - z korzyścią dla Waszego portfela.
Philips PET744 to jedna z propozycji do w tym segmencie. Na tle większości konkurentów wyróżnia się bardzo nowoczesnym i cieszącym oko designem. To duża zaleta bo w przypadku nudnego filmu będziemy mogli skupić swój wzrok na obudowie i jakoś wytrzymać seans do końca.

Ciekawą funkcją jest obrotowa podstawa dzięki której mamy spora swobodę w aranżacji swojego przenośnego kina. Ekran ma przekątną 7 cali. Poza czytnikiem DVD wbudowany został również slot na karty SD oraz USB. Jak przystało na urządzenie przenośne, Philips PET744 może pracować na bateriach - nawet przez 6 godzin. Cena odtwarzacza ustalona została na 150 funtów.


2009-08-13 - J. Alex

0

Komentarze do:
Philips PET744 - niebanalne przenośne DVD

Podobne artykuły i galerie