Logo

Philips Fidelo SoundSphere - oryginalne głośniki ze stacją dokującą dla iPoda

Philips wypuścił na rynek nowe zestawy audio przeznaczone dla posiadaczy iPodów i iPhone'ów. Głośniki charakteryzują się oryginalnym designem i elegancką stacją dokującą pozwalającą na podłączenie urządzeń Apple. Nowe modele są oferowane w różnych wariantach, a ich ceny oscylują w granicach od 229 dolarów do 799 dolarów.
Zobacz także: Optoma Neo-iPhone - stacja dokująca do iPodów z projektorem »Fidelo SoundSphere posiadają nowatorską konstrukcję obudowy, która ma za zadanie dostarczyć, jak najlepsze brzmienie. Producent zdecydował się miedzy innymi na odseparowanie głośniczków wysokotonowych. To rozwiązanie przyczynia się miedzy innymi do wysokiej ceny najdroższego zestawu. Oprócz oddzielnych przetworników wysokotonowych składa się on z dwudrożnych głośników, subwoofera oraz tweetera i wzmacniacza.

Philips Fidelo SoundSphere Philips Fidelo SoundSphere


Zobacz także: Yamaha TSX-140 - nowy zestaw audio dla wymagających »Wzmacniacz najbogatszego modelu SoundSphere DS9800W oferuje moc 2x50W. Zestaw zawiera niewielką stację dokującą dla urządzeń Apple, która pozwala na zdalne sterowanie odtwarzaczami za pomocą dodatkowego pilota. Model SoundSphere DS9800W zadebiutuje na rynku pod koniec lipca. Końcem wakacji zadebiutują tańsze modele z serii, które będą oferowały nieco niższą moc.

Philips Fidelo SoundSphere Philips Fidelo SoundSphere

2011-07-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Philips Fidelo SoundSphere - oryginalne głośniki ze stacją dokującą dla iPoda

Podobne artykuły i galerie