Logo

Philips Fidelio P9 - eleganckie głośniki mobilne debiutują w Polsce

Philips Fidelio P9 to wydajne i ekskluzywne głośniki przenośne. Urządzenie zadebiutowało na naszym rynku i za 1349 złotych pozwala się cieszyć dobrą muzyką wszędzie, gdzie tylko zechce użytkownik. Całość w eleganckim wykonaniu odbiegającym od klasycznych sprzętów mobilnych.
Zobacz także: Gear4 StreetParty 5 - głośnik ze złączem Apple Lightning »Producent wyposażył głośniki w specjalny filtr rozgraniczający, który dba o odpowiednie odtwarzanie dźwięków. Dzięki niemu głośniki niskotonowe będą odtwarzać jedynie niskie i średnie tony. Technologia wOOx ma zaś zapewniać czyste brzmienie i głębokie basy.

Philips Fidelio P9 Philips Fidelio P9


Zobacz także: JBL Flip - kompaktowe głośniki mobilne »Philips Fidelio P9 posiadają wejście audio pozwalające na szybkie i łatwe podłączenie praktycznie każdego urządzenia. Łączność umożliwia również port USB z możliwością ładowania smartfonów. Na pokładzie znalazła się bateria umożliwiająca około 8 godzin słuchania muzyki. Głośnik wyposażono w specjalną skórzaną pokrywę, której zamknięcie przerywa automatycznie odtwarzanie. Obudowę wykonano z drewna i metalu, a całość wykończono wspomnianą już skórą. Użytkownicy mogą wybierać między jasnym i czarnym wykończeniem.

Philips Fidelio P9 Philips Fidelio P9
Philips Fidelio P9 Philips Fidelio P9

2013-03-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Philips Fidelio P9 - eleganckie głośniki mobilne debiutują w Polsce

Podobne artykuły i galerie