Logo

Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe

Philips zaprezentował nowy zestaw kina domowego, które zostało tak skonstruowane, aby wypełnić całe pomieszczenie dźwiękiem wysokiej jakości. Philips 360 Sound posiada kolumny satelitarne wyposażone w trzy głośniki, z których jeden emituje dźwięk na wprost a pozostałe na boki.
Zobacz także: Pioneer HTP-FS500 i HTP-600, nowe kina domowe już na rynku »Nowe kino domowe pozwala na odczyt płyt Blu-ray oraz DVD. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne oraz pliki video dostępne z urządzeń przenośnych jak odtwarzacze MP3 i MP4 czy z telefonów komórkowych. Producent przewidział tez podłączenie dla modułu WiFi USB, które pozwala na czerpanie materiałów multimedialnych bezpośrednio z sieci.

Philips 360 Sound Philips 360 Sound

Producent zapewnia, ze nowy zestaw jest bardzo ekologiczny dzięki niskiemu poborowi energii. Zestaw został skonstruowany z wykorzystaniem masy makulaturowej oraz barwników roślinnych. Dodatkowo zestaw nie powinien sprawić problemów w obsłudze, dzięki multimedialnej instrukcji dodanej do urządzenia.
Zobacz także: Loewe Individual Mediacenter - nowoczesne centrum multimedialne w domu »Najciekawszym rozwiązaniem są jednak głośniki, które emitują dźwięk we wszystkich kierunkach. Takie rozwiązanie ma pozwolić na dokładne wypełnienie pomieszczenia dźwiękiem. Niestety nie znamy jeszcze ceny nowego zestawu, który już niedługo powinien zagościć na sklepowych półkach.

Philips 360 Sound

2010-07-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe

Podobne artykuły i galerie