Logo

Pendrive Platinet Bootle Opener - idealny prezent mikołajkowy dla piwosza

Firma Platinet jest znana z produkcji pamięci i dysków zewnętrznych, które oferują wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo danych. Producent często oferuje też pamięci, które spełniają funkcję ciekawych gadżetów. Tak też jest z nowym pendrive'em.
Zobacz także: LockFace - pendrive, który rozpoznaje twarze »Platinet Bootle Opener to wytrzymały pendrive zamknięty w otwieraczu do butelek. Łatwo się domyśleć, komu jest dedykowany nowy gadżet. Obudowa pendrive'a została wykonana z utwardzanej stali, która gwarantuje wysoką wytrzymałość produktu. Dzięki temu użytkownik może przenieść na miejsce imprezy ulubioną muzykę, a następnie bez obawy o uszkodzenie otwierać butelki z browarkiem.

Platinet Bootle Opener Platinet Bootle Opener

Nowa pamięć Platinet oferuje pojemność 4GB. Prędkości nie należą do super szybkich, ponieważ pendrive jest ograniczony interfejsem 2.0. W celu uwydatnienia natury gadżetu, producent wyposażył Platinet Bootle Opener w oprogramowanie Eego. Aplikacja ta działa bez konieczności instalacji w systemie komputera i może służyć, jako podręczny cyfrowy organizer i książka adresowa. Oprogramowanie umożliwia również wysyłanie smsów, odtwarzanie plików muzycznych, czy radia internetowego. Eego działa póki co pod systemem Windows, ale za niedługo zostanie udostępniona aktualizacja dodająca obsługę Mac OS X.
Zobacz także: USB 3.0 Express RAM CACHE - wydajne pamięci USB od firmy Super Talent »Prosty i funkcjonalny pendrive zadebiutował już na rynku za cenę zaledwie 39,90 złotych. Tak więc jeśli ktoś nie ma pomysłu na mikołajkowy prezent to warto zwrócić uwagę na Platinet Bootle Opener.

Platinet Bootle Opener

2010-12-03 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Pendrive Platinet Bootle Opener - idealny prezent mikołajkowy dla piwosza

jacekM 2012-09-01 16:20

Na www.pendrivy.com można kupić ten model i kilka innych otwieraczy usb

Podobne artykuły i galerie