Logo

Parrot Anafi - niewielki składany dron dla amatorów

Parrot Anafi ma trafić w gusta użytkowników szukających małego składanego drona filmującego w 4K. Urządzenie ma mieć dość przyzwoite możliwości przy zachowaniu rozsądnej ceny.
Parrot Anafi może się pochwalić małą i lekką konstrukcją o wadze zaledwie 320 g. Dzięki składanej konstrukcji możemy go zapakować praktycznie do wszystkiego i komfortowo przenosić. Największym atutem ma być kamera z matrycą 21 Mpix pozwalająca na rejestrowanie obrazów w 4K. Obsługuje ona HDR oraz posiada 2,8-krotne przybliżenie.

Parrot Anafi Parrot Anafi

Nie zabrakło stabilizacji obrazu, ale jest ona nieco słabsza niż w profesjonalnych modelach. Mimo to zwykły użytkownik nie powinien zauważyć różnicy. Producent zadbał o tryby automatyczne ułatwiające pracę gadżetu.
Zobacz także: Goclever Drone Transformer FPV i Drone Predator FPV - nowe drony na polskim rynku »Parrot Anafi może się pochwalić zasięgiem 4 km, a w powietrzu utrzyma się przez 25 minut. Nowy dron został wyceniony na 699 dolarów. Taka kwota nie jest może budżetowa, ale najbliższy rywal jakim jest DJI Mavic Air kosztuje 100 dolarów więcej.

Parrot Anafi Parrot Anafi
Parrot Anafi Parrot Anafi Parrot Anafi Parrot Anafi

2018-06-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Parrot Anafi - niewielki składany dron dla amatorów

Podobne artykuły i galerie