Logo

Parasound Zdac V.2 - debiut nowego konwertera cyfrowo-analogowego

Parasound Zdac V.2 to nowy konwerter cyfrowo-analogowy z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Urządzenie właśnie trafiło na rynek amerykański w cenie 549 dolarów i niedługo powinien trafić na kolejne rynki.
Zobacz także: Creek Evolution 100A - zaawansowany wzmacniacz do budowy zestawów audio »Parasound Zdac V.2 jest dostępny w czarnej i srebrnej obudowie. Producent zadbał o trzy wejścia cyfrowe. Optyczne i koncentryczne obsługują sygnał 192 kHz/ 24 bit. Za pośrednictwem portu USB można obsłużyć sygnał 96 kHz/ 24 bit.

Parasound Zdac V.2 Parasound Zdac V.2

Dużą zaletą konwertera jest upsampling sygnałów wejściowych do 422 kHz/ 24 bit. Producent podkreśla, że sprzęty firmy Apple ze złączem Lightning mogą zostać podłączone za pomocą specjalnego adaptera do wejścia USB. Parasound Zdac V.2 korzysta z analogowych wyjść XLR i RCA. Użytkownicy skorzystają także z dwóch wyjść słuchawkowych: mini jack i jack ćwierćcalowy.
Zobacz także: Yamaha R-N301 - nowy amplituner sieciowy zmierza na rynek »Parasound Zdac V.2 pozwala na obsługę słuchawek o impedancji do 600 Ohm. Można więc swobodnie korzystać z niemal wszystkich modeli na rynku. Nowy model został też wyposażony w wejście i wyjście wyzwalacza 12V.

Parasound Zdac V.2 Parasound Zdac V.2
Parasound Zdac V.2 Parasound Zdac V.2

2014-11-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Parasound Zdac V.2 - debiut nowego konwertera cyfrowo-analogowego

Podobne artykuły i galerie