Logo

Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń

Panasonic zaprezentował nowy projektor typu "short throw", który jest przeznaczony do projekcji dużych obrazów w małych pomieszczeniach. PT-ST10 idealnie spisze się w małych pomieszczeniach, takich jak biura czy sale lekcyjne.
Zobacz także: Sanyo PLC-WM4500L i PLC-WM5500L - nowe projektory trafią do sprzedaży w sierpniu »Nowy projektor oferuje jasność 2800 lumenów oraz krótki współczynnik rzutu na poziomie 0,5:1. Takie parametry pozwalają pokonać ograniczenia przestrzenne wielu pomieszczeń i pozwalają na projekcję dużych obrazów na niewielkich przestrzeniach. Samo urządzenie ma rozmiar kartki A4 i wazy zaledwie 3,1 kilograma, co nadaje mu dużą mobilność.

Panasonic PT-ST10 Panasonic PT-ST10


Zobacz także: LG CF3D, nowoczesny projektor Full HD »Panasonic PT-ST10 może wyświetlać obraz na różnych powierzchniach, dzięki czemu nie musi korzystać z ekranu projekcyjnego, co znacznie ułatwi korzystanie z urządzenia w małych pomieszczeniach. Funkcja inteligentnego zarządzania energią umożliwia korzystanie z projektora w niestabilnym środowisku elektrycznym. Natomiast funkcja Daylight View Basic pozwala na pracę w mocno oświetlonych pomieszczeniach. Co ważne projektor może tez być natychmiastowo odcięty od zasilania bez obawy o uszkodzenie lampy. Panasonic PT-ST10 już niedługo powinien się znaleźć na sklepowych półkach.

Panasonic PT-ST10

2010-09-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń

Podobne artykuły i galerie