Logo

Panasonic P-02E - Japończycy zapowiadają nowego smartfona

Panasonic co chwilę wycofuje się i wraca na rynek smartfonów. Teraz japoński producent ma wykorzystać trend na mobilne urządzenia z ekranami Full HD. Nieoficjalnie mówi się o premierze smartfona P-02E z topową specyfikacją i nowoczesnym ekranem.
Zobacz także: Samsung Galaxy S3 z poważnym problemem! Smartfony padają po kilku miesiącach »Zgodnie z informacjami, które wyciekły do sieci nowy model będzie posiadał 5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD. Sercem Panasonica P-02E powinien zostać czterordzeniowy procesor współpracujący z 2 GB pamięci RAM. Najprawdopodobniej producent wykorzysta popularny ostatnio układ Qualcomm Snapdragon S4 Pro. To zapewni wysoką moc obliczeniową.

Panasonic Eluga Panasonic Eluga


Zobacz także: Huawei Ascend Mate - premiera niezwykłego smartfona nastąpi na targach CES 2013 »Panasonic P-02E zapewne będzie posiadał kompletną i wydajną specyfikację. Oznacza to obecność wszystkich modułów łączności oraz Androida 4.1 Jelly Bean. Tajemnicą pozostają ewentualne moduły fotograficzne, ale chęć budowy topowego smartfona powinna zaowocować sensorem 13 Mpix. Możliwe, że już niedługo poznamy wszystkie szczegóły. Niewykluczone, że Panasonic P-02E zadebiutuje na zbliżających się targach CES 2013.

Panasonic Eluga Panasonic Eluga
Panasonic Eluga Panasonic Eluga Panasonic Eluga Panasonic Eluga Panasonic Eluga

2012-12-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic P-02E - Japończycy zapowiadają nowego smartfona

Podobne artykuły i galerie