Logo

Panasonic Lumix GH2 oficjalnie zadebiutował w Polsce

Panasonic wprowadził na polski rynek nową cyfrówkę systemu Mikro Cztery Trzecie. Lumix GH2 otrzymał całkowicie przeprojektowany procesor obrazu oraz matrycę, które mają pozwolić na wykonywanie jeszcze lepszych zdjęć.
Aparat został wyposażony w sensor Live MOS o rozdzielczości 16 megapikseli oraz procesor graficzny Venus Engine FHD. Urządzenie wyposażono w interfejs dotykowy, który pozwoli na intuicyjną obsługę aparatu. Szybki autofokus zdaniem producenta pozwoli na wykonanie ostrych zdjęć w czasie około 0,1 sekundy.

Panasonic Lumix GH2 Panasonic Lumix GH2


Zobacz także: Olympus PEN E-PL1s - odświeżony kompakt z wymienną optyką »Panasonic zadbał o możliwość zapisu filmów w rozdzielczości 1080p. Ciekawostką jest system zmiennej częstotliwości klatek, który pozwala na uzyskanie efektów zwolnienia i przyspieszenia. Dodatkowo wyjściowy sygnał HDMI dostępny podczas nagrywania pozwala śledzić obraz na dodatkowym ekranie. Aparat został wyposażony w szereg funkcji dbających o wykonanie profesjonalnych fotografii. Aparat może być z powodzeniem używany przez profesjonalistów, jak i bardziej zamożnych amatorów. Sugerowana cena aparatu wraz z obiektywem Lumix G Vario HD 14-140 mm wynosi 6499 złotych.

Panasonic Lumix GH2 Panasonic Lumix GH2
Panasonic Lumix GH2 Panasonic Lumix GH2 Panasonic Lumix GH2 Panasonic Lumix GH2 Panasonic Lumix GH2

2010-12-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic Lumix GH2 oficjalnie zadebiutował w Polsce

Podobne artykuły i galerie