Logo

Panasonic Lumix DMC-LF1 - zaawansowany kompakt z Japonii

Panasonic Lumix DMC-LF1 jest kolejną fotograficzną premierą japońskiego producenta. Aparat powinien się spisać zarówno w rękach amatorów, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników nie chcących się jeszcze przesiadać na lustrzankę.
Zobacz także: Sony Cybershot DSC-HX50V - plotki o nowym bardzo mocnym kompakcie »Nowy model posiada między innymi bardzo dobrą optykę o światłosile F2 przy szerokim kącie oraz o 7-krotnym przybliżeniu. Producent postawił na matrycę MOS 1/1,7 cala o rozdzielczości 12 Mpix. Pozwala ona na pracę w zakresie czułości ISO 100-6400. Obsługę aparatu umożliwia 3-calowy ekran LCD.

Panasonic Lumix DMC-LF1 Panasonic Lumix DMC-LF1


Zobacz także: Ricoh GR - zaawansowany kompakt ze stałoogniskowym obiektywem »Panasonic Lumix DMC-LF1 pozwala wykonywać zdjęcia seryjne o wydajności 10 klatek na sekundę. Filmy zarejestrujemy w rozdzielczości Full HD 1080p, co ostatnio stało się już standardem w kompaktach premium. W obudowie znalazło się miejsce dla lampy błyskowej oraz czytnika kart pamięci SD/SDHC/SDXC. Zastosowany akumulator ma wystarczyć na wykonanie około 250 zdjęć. Specyfikacja obejmuje moduły WiFi oraz NFC. Niestety nie zdradzono, kiedy Panasonic Lumix DMC-LF1 trafi do sprzedaży i w jakiej cenie.

Panasonic Lumix DMC-LF1 Panasonic Lumix DMC-LF1
Panasonic Lumix DMC-LF1 Panasonic Lumix DMC-LF1 Panasonic Lumix DMC-LF1

2013-04-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic Lumix DMC-LF1 - zaawansowany kompakt z Japonii

Podobne artykuły i galerie