Logo

Panasonic Lumix DMC-GH2 zadebiutuje 21 września?

Panasonic GHx to seria zaawansowanych aparatów przeznaczonych dla amatorów z profesjonalnymi zapędami. Do dziś model DMC-GH1 jest uznawany za jeden z najlepszych aparatów na rynku w klasie amatorskiej. Najnowsze plotki donoszą, że już za kilka dni światu zostanie zaprezentowany następca, model DMC-GH2.
Zobacz także: Olympus E-5 - flagowa lustrzanka dla profesjonalistów »Zgodnie z ostatnimi plotkami nowy model ma zostać zaprezentowany 21 września, czyli w najbliższy wtorek. Według nieoficjalnych informacji sercem DMC-GH2 ma być matryca o rozdzielczości 16 megapikseli, a zakres czułości ma się zawierać w przedziale ISO 100 do ISO 12800. Aparat będzie wyposażony w ruchomy wyświetlacz LCD z panelem dotykowym oraz usprawniony system AF zapewniający ustawienie ostrości w czasie 0,099 sekundy.

Panasonic Lumix DMC-G2 Panasonic Lumix DMC-G2


Zobacz także: Pentax K-r - zaprezentowano nową lustrzankę dla amatorów »Nowy model będzie oferował wydajny tryb zdjęć seryjnych o prędkości 5 klatek na sekundę przy pełnej rozdzielczości oraz 40 klatek na sekundę przy obniżonych parametrach. Nie zabraknie możliwości nagrywania filmów w jakości Full HD 1080p. Nowy model ma być bardzo mocny i wydajny. Informacje nie znalazły jeszcze oficjalnego potwierdzenia od producenta, ale wygląda na to, że już 21 września wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.

Panasonic Lumix DMC-G2 Panasonic Lumix DMC-G2
Panasonic Lumix DMC-G2 Panasonic Lumix DMC-G2 Panasonic Lumix DMC-G2 Panasonic Lumix DMC-G2 Panasonic Lumix DMC-G2

2010-09-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic Lumix DMC-GH2 zadebiutuje 21 września?

Podobne artykuły i galerie