Logo

Panasonic Lumix CM1 - nowa definicja fotosmartfona!

Panasonic Lumix CM1 jest przedstawicielem wyjątkowej klasy smartfonów fotograficznych. Urządzenie łączy w sobie zarówno funkcje smartfona, jak i niezwykle wydajnego aparatu kompaktowego.
Panasonic Lumix CM1 korzysta podobnie, jak bezlusterkowce z 1-calowej matrycy CMOS. W tym wypadku ma ona 20 megapikseli. Kolejnym bardzo mocnym elementem jest obiektyw wykonany przez Leikę. Cechuje się on ogniskową 28 mm i jasnością f/2,8.

Panasonic Lumix CM1 Panasonic Lumix CM1

Nowy model jest zdecydowanie najbardziej zaawansowanym fotosmartfonem. W obudowie znajdziemy mechaniczną migawkę czy pierścień okalający obiektyw umożliwiający zmianę parametrów ekspozycji. W kwestii funkcji telefonicznych za działanie odpowiada system Google Android 4.4 KitKat.
Zobacz także: Samsung Galaxy K Zoom - oficjalna prezentacja fotograficznego smartfona »Sercem smartfona został czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o taktowaniu 2,3 GHz z 2 GB pamięci RAM. Użytkownicy skorzystają z pamięci 16 GB oraz kart pamięci microSD. Panasonic Lumix CM1 pozwoli także na filmowanie w jakości 4K. Japoński producent stworzył urządzenie doskonałe mające kosztować około 900 euro. Niestety pierwsze informacje mówią o debiucie jedynie w Niemczech i Francji.

Panasonic Lumix CM1 Panasonic Lumix CM1
Panasonic Lumix CM1 Panasonic Lumix CM1

2014-09-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic Lumix CM1 - nowa definicja fotosmartfona!

Podobne artykuły i galerie