Logo

Panasonic Eluga - producent ogłasza plany dystrybucji

Miłośnicy firmy Panasonic oczekiwali z niecierpliwością informacji na temat dystrybucji najnowszego smartfona z Japonii. Panasonic Eluga ma być mocnym uderzeniem producenta w rynek telefonii komórkowej. Do tej pory nie było wiadomo, czy Eluga trafi do Europy, ale Panasonic zdradził pierwsze szczegóły dystrybucji.
Najszybciej Panasonic Eluga pojawi się w Japonii, co nie jest specjalnym zaskoczeniem. Już podczas prezentacji smartfona podkreślano, ze ma być on przede wszystkim urządzeniem przeznaczonym dla Japończyków. Najważniejsze jednak, że Panasonic Eluga zadebiutuje również w Europie. Nie podano dokładnej daty, ale wiadomo, ze premiera nastąpi już w kwietniu. Panasonic Eluga posiada solidną specyfikację i pozwala na zniesienie ciężkich warunków. Obudowa odporna na kurz i zanurzenie w wodzie jest sporym atutem nowej konstrukcji.

Panasonic Eluga Panasonic Eluga


Zobacz także: Huawei Ascend D Quad XL - chiński smartfon powala konkurencję w testach »Panasonic Eluga jest napędzany dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1 GHz, który wspomaga 1 GB pamięci RAM. Dane można przechować na 8 GB pamięci wewnętrznej. Zdjęcia wykonamy aparatem o rozdzielczości 8 Mpix, które oglądniemy na ekranie o przekątnej 4,3 cali i rozdzielczości 960x540 pikseli. Już niedługo przekonamy się, czy Japończycy z powodzeniem zaatakowali rynek smartfonów.

Panasonic Eluga Panasonic Eluga
Panasonic Eluga Panasonic Eluga

2012-03-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic Eluga - producent ogłasza plany dystrybucji

Podobne artykuły i galerie