Logo

Panasonic Eluga U2 - zapowiedź nowego japońskiego smartfona

Panasonic nie jest najmocniejszym graczem na rynku smartfonów. Co prawda producent ma na swoim koncie kilka bardzo ciekawych konstrukcji, ale nigdy nie odniósł sukcesu. Wiele zależało od wysokich cen.
Japoński producent się nie poddaje i już zapowiada nowy model. Eluga U2 będzie pierwszym smartfonem marki napędzanym 64-bitowym procesorem. W obudowie znajdzie się układ Qualcomm Snapdragon 410 współpracujący z 2 GB pamięci RAM. To powinno zapewnić bardzo dobrą wydajność przy pracy z Androidem 5.0 Lollipop.

Panasonic Eluga U2 Panasonic Eluga U2

Panasonic Eluga U2 ma oferować 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Użytkownicy będą mogli trzymać dane w pamięci o pojemności 16 GB oraz na kartach microSD. Główna kamera zaoferuje rozdzielczość 13 Mpix, zaś przednia nada się do selfie dzięki sensorowi 5 Mpix.
Zobacz także: VAIO zapowiada swojego pierwszego smartfona »W smartfonie nie zabraknie podstawowych modułów łączności z LTE na czele. Zasilanie dostarczy akumulator o pojemności 2500 mAh. Panasonic Eluga U2 ma kosztować 254 dolary, ale nie znamy szczegółowych planów na temat dystrybucji.

Panasonic Eluga U2

2015-03-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic Eluga U2 - zapowiedź nowego japońskiego smartfona

Podobne artykuły i galerie