Logo

Panasonic DMP-BBT01 - nowoczesny odtwarzacz Blu-ray

Panasonic DMP-BBT01 jest nową propozycją w dziedzinie odtwarzaczy Blu-ray. Japoński koncern zadbał o to, aby nowe urządzenie się wyróżniało na rynku i robiło bardzo dobre wrażenie. Przede wszystkim mamy do czynienia z całkiem stylowym urządzeniem.
Zobacz także: Harman Kardon BDT30 - profesjonalny odtwarzacz Blu-ray 3D »Nowy model jest odtwarzaczem Full HD 3D Blu-ray, a to oznacza najwyższą jakość obrazu także w filmach wyświetlanych technologią trójwymiarową. Producent zrezygnował z wysuwanej tacki na rzecz napędu szczelinowego. Takie rozwiązanie jest bardziej ergonomiczne i komfortowe w użytkowaniu. Panasonic DMP-BBT01 obsługuje większość formatów multimedialnych i oferuje dostęp do platformy SmarTViera.

Panasonic DMP-BBT01 Panasonic DMP-BBT01


Zobacz także: Primare BD32 - profesjonalny odtwarzacz Blu-ray trafił do Polski »Dużą zaletą jest możliwość ustawienia odtwarzacza zarówno w poziomie, jak i w pionie. Nie mogło zabraknąć certyfikatu DLNA, co zapewnia sprawne działanie w domowej sieci. Pilot z touchpadem zadba zaś o intuicyjną pracę. Całość uzupełnia nowoczesny design, który się spodoba wszystkim miłośnikom nowoczesnego stylu. Panasonic DMP-BBT01 zadebiutował już na naszym rynku w cenie 1399 złotych.

Panasonic DMP-BBT01 Panasonic DMP-BBT01
Panasonic DMP-BBT01

2012-07-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic DMP-BBT01 - nowoczesny odtwarzacz Blu-ray

Podobne artykuły i galerie