Logo

Panasonic BG-BL01 - słoneczna ładowarka do smartfonów

Panasonic zaprezentował nową ładowarkę słoneczną, która jest dedykowana przede wszystkim posiadaczom smartfonów spędzających dużo czasu w otwartym terenie. Gadżet pozwala zwiększyć żywotność urządzeń za pomocą promieni słonecznych, co się przyda podczas wypadów na żaglówki, czy pikniku.
Zobacz także: Nokia wydała na rynek ładowarkę rowerową do komórek »Urządzenie o nazwie BG-BL01 współpracuje z wszystkimi gadżetami wyposażonymi w łącze mini USB. Wystarczy wystawić ładowarkę na słońce i podpiąć do telefonu, czy odtwarzacza MP3. Producent ocenił, że ładowanie słoneczną ładowarką smartfona zwiększy jego żywotność o około 80 minut.

Panasonic BG-BL01 Panasonic BG-BL01


Zobacz także: ElectroHub - nadchodzi kolejna bezprzewodowa ładowarka »Gadżet posiada wymiary 152x104x24mm i waży 150 gram, dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Oprócz ładowania urządzeń przez USB mamy możliwość naładowania dwóch baterii AA. W ten sposób możemy zadbać o zasilanie innych urządzeń. W razie znalezienia się w ciemności gadżet wyposażono w diody LED, które w zależności od zgromadzonej wcześniej energii będą świecić od 10 do 60 godzin. Nowa ładowarka Panasonica zadebiutuje na rynku we wrześniu. Niestety nie znamy jeszcze jej ceny.

Panasonic BG-BL01 Panasonic BG-BL01

2011-07-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Panasonic BG-BL01 - słoneczna ładowarka do smartfonów

Podobne artykuły i galerie