Logo

PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3

Posiadacze Playstation 3, jak i innych konsol dzielą się na dwie grupy. Graczy, którzy od czasu do czasu lubią sobie pograć w dobrą grę oraz takich, którzy podporządkowują grom niemal całe swoje życie. Właśnie z myślą o tych drugich powstała najnowsza wersja słuchawek do Playstation 3.
Zobacz także: Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko »PS3 Wireless Stereo Headset to zaawansowane słuchawki, które pozwalają na emitowanie dźwięku w systemie 7.1 Virtual Surround. Dodatkowymi atutami nowych słuchawek od Sony jest bezprzewodowa łączność z konsolą oraz wbudowany regulowany mikrofon. Producent zadbał też o specjalny nadajnik USB, dzięki któremu można korzystać ze słuchawek na komputerze.

PS3 Wireless Stereo Headset PS3 Wireless Stereo Headset


Zobacz także: Sound Blaster World of Warcraft - Creative wypuszcza słuchawki dla fanów WoW »PS3 Wireless Stereo Headset pozwoli na wyświetlenie wszystkich informacji o stanie słuchawek na ekranie telewizora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić ile pozostało baterii i jaki jest poziom głośności. Poprzednie wersje słuchawek do PS3 wymagały zdjęcie urządzenia z głowy w celu sprawdzenia tych danych. Sony zapewnia, że PS3 Wireless Stereo Headset pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Jak jest faktycznie dowiemy się we wrześniu, gdy sprzęt zadebiutuje w USA za cenę 100 dolarów. Niestety data europejskiej premiery nie jest jeszcze znana.

PS3 Wireless Stereo Headset

2011-05-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3

Podobne artykuły i galerie