Logo

Oppo Band - nowy kuszący gracz na rynku opasek fitness

Producenci elektroniki zasypują ostatnio rynek popularnymi opaskami fitness. Właśnie na rynku pojawił się kolejny gracz, a jest nim Oppo Band.
Zobacz także: Xiaomi Mi Band 4 - kolorowy wyświetlacz i większa precyzja w opasce fitness »Oppo Band korzysta z 1,1-calowego ekranu AMOLED o rozdzielczości 126x294 pikseli. Producent przygotował 160 spersonalizowanych tarcz do wyboru. W obudowie o wodoszczelności klasy 5ATM umieszczono akumulator pozwalający na pracę przez około 14 dni. Opaska posiada 12 trybów treningowych przeznaczonych dla różnych aktywności.

Oppo Band Oppo Band

Opaska oferuje szerokie możliwości monitorowania stanu organizmu w czasie treningu. Oczywiście nie zabraknie powiadomień ze smartfona oraz opcji sterowania zdalnego na przykład odtwarzaczem muzycznym. Oppo Band będzie dostępny w standardowej sportowej wersji oraz w bardziej eleganckim wydaniu Oppo Band Fashion z metalowym wykończeniem. Ceny opasek wyniosą odpowiednio 25 euro oraz 31 euro, co powinno dać ceny w okolicach 150-200 zł.
Zobacz także: Tracer T-Band Libra S4 - sporo funkcji w taniej opasce fitness »Oppo Band wygląda więc na godnego rywala dla Xiaomi Mi Band 4 z nieco mniejszym ekranem, czy pokazanych niedawno Redmi Band i Realme Band. Z pewnością warto zwrócić uwagę na ten detal.

Oppo Band Oppo Band

2020-06-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Oppo Band - nowy kuszący gracz na rynku opasek fitness

Podobne artykuły i galerie