Logo

Onkyo ND-S1 - nowy transport cyfrowy dla iPoda i komputerów PC

Firma Onkyo zaprezentowała nowy transport cyfrowy ND-S1, który umożliwia odtwarzanie dźwięku z zewnętrznych źródeł. Urządzenie zostało wyposażone w port USB, który umożliwia podłączenie urządzeń magazynujących nagrania muzyczne.
Zobacz także: Ściana dźwięku od BROTHERS - najnowszy głośnik do iPoda »Przetworniki muzyczne zyskują duża popularność, dzięki możliwości włączania dzięki nim odtwarzaczy MP3 i komputerów do zintegrowanych zestawów kina domowego. Takie urządzenia nie tylko pozwalają podpiąć odtwarzacze przenośne do profesjonalnych kin domowych, ale pozwalają także wydobyć pełne możliwości, jakie oferują odtwarzacze takie, jak iPod.

Onkyo ND-S1 Onkyo ND-S1

Nowe urządzenie Onkyo ND-S1 zgodnie z opisem producenta jest przeznaczony głównie do współpracy z urządzeniami firmy Apple. Użytkownicy otrzymają wsparcie dla wszystkich modeli odtwarzaczy iPod, a także komputerów PC. Onkyo ND-S1 posiada funkcję Resume i Shuffle przy odtwarzaniu plików muzycznych i video.
Zobacz także: iPod Boombox - odjechany gadżet do iPoda »Do urządzenia jest dodawany specjalny pilot zdalnego sterowania i co ważne podpięte do urządzenia odtwarzacze są równocześnie ładowane. Dźięki temu wszyscy mogą się cieszyć ulubioną muzyką podczas rutynowego ładowania baterii. Urządzenie jest już dostępne w polskich sklepach i zostało wycenione na 999 złotych.

Onkyo ND-S1 Onkyo ND-S1
Onkyo ND-S1 Onkyo ND-S1

2010-04-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Onkyo ND-S1 - nowy transport cyfrowy dla iPoda i komputerów PC

Podobne artykuły i galerie