Logo

Omega Magic Speaker - głośnik kondukcyjnych dla fanów dobrych dźwięków

Omega Magic Speaker to najnowszy głośnik firmy Platinet, który oferuje technologię kondukcyjną. Oznacza to, że dźwięk jest generowany przez styczność z różnymi powierzchniami i to one zapewniają wysoką jakość emitowanego dźwięku.
Zobacz także: Razer Ferox - bezprzewodowe głośniki komputerowe dla graczy »Technologia kondukcyjna pozwala na rozchodzenie się fal dźwiękowych przez styczność z różnymi powierzchniami. Dzięki temu głośnik może mieć kompaktową i lekką konstrukcję, co zapewnia jego wysoką mobilność. Użytkownicy mogą mieć Omega Magic Speaker zawsze przy sobie i w razie potrzeby przekształcić dowolny blat w źródło dobrego dźwięku.

Omega Magic Speaker Omega Magic Speaker


Zobacz także: Planet L - dźwiękowy układ planetarny dla fanów oryginalnego stylu »Omega Magic Speaker czerpie zasilanie za pośrednictwem portu USB. Dźwięk jest dostarczany za pomocą standardowego kabla audio. Gadżet może współpracować z każdym odtwarzaczem i komputerem, które posiadają wyjście audio 3,5mm. Głośnik posiada moc 2,5W, które w połączeniu z odpowiednią powierzchnią zapewnią odpowiednią jakość dźwięku przestrzennego. Producent zapewnia, że Omega Magic Speaker działa idealnie na każdej powierzchni, w tym drewnie, szkle, metalu czy betonowych ścianach. Gadżet zadebiutował na polskim rynku w cenie sugerowanej 149,90 złotych.

Omega Magic Speaker Omega Magic Speaker
Omega Magic Speaker

2011-05-23 - J. Kruczek

2

Komentarze do:
Omega Magic Speaker - głośnik kondukcyjnych dla fanów dobrych dźwięków

Maniek1 2011-05-23 18:21

Wszystko fajnie glosnik clakiem spoko, ale nie za 150zl. Jak dla mnie za duzo za takie cos.

Bartos 2011-05-23 18:25

Mnie az tak cena nie odstrasza, ale firma Omega. Wiem z doswiadczenia, ze produkty tej firmy nie sa dobraj jakosci.

Podobne artykuły i galerie