Logo

Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach

Nvidia Shield TV ma się doczekać w przyszłym miesiącu odświeżonej wersji. W sieci pojawiły się zdjęcia nowego modelu platformy rozrywkowej, ale na razie nie zdradzono oficjalnej specyfikacji.

Patrząc na zdjęcia można zobaczyć, że różnice względem obecnej wersji są praktycznie niezauważalne. Nvidia Shield TV wygląda cały czas atrakcyjnie i nowocześnie, więc zmiany w designie nie są wymagane. Nowości pojawią się na pewno we wnętrzu.

Nvidia Shield TV Nvidia Shield TV

Nieoficjalnie mówi się o zastosowaniu układów Tegra z rodziny Parker. Te miałyby być wyposażone w GPU w architekturze Pascal i rdzenie Denver 2. Na tę chwilę nie wiadomo jednak czy informacje się potwierdzą. Zmiany wizualne pojawiły się za to w kontrolerze. Tutaj postawiono na ostrzejszy charakter. Ciekawe, czy nowe przetłoczenia będą poprawiały ergonomię i wygodę.
Zobacz także: Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach »Pilot zdalnego sterowania ma teraz korzystać z interfejsu Bluetooth 4.1. Podobno nowa Nvidia Shield TV ma zadebiutować w dwóch wersjach różniących się wielkością. Szczegóły poznamy już niedługo, ponieważ premiera ma mieć miejsce podczas styczniowych targów CES 2017.

Nvidia Shield TV

2016-12-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach

Podobne artykuły i galerie