Logo

Nowy iPad ma problem z temperaturą

Nowy iPad kontynuuje niemal wszystkie tradycje związane ze sprzętami Apple. Premiera zawiodła osoby czekające na iPada 3, ale liczne zmiany i tak zadowoliły większość fanów producenta. Do tego doszła fatalna wpadka z siecią LTE w Europie, a teraz pojawiły się pierwsze doniesienia o problemach technicznych.
Najnowsze dziecko Apple ma problemy z przegrzewaniem się. Użytkownicy posiadający nowego iPada donoszą o znacznym wzroście temperatury w jednej części tabletu. Co więcej część użytkowników zobaczyło na ekranie informacje o przegrzaniu iPada, po czym gadżet się wyłączył. Osoby, które wcześniej przyglądały się specyfikacji zapewne spodziewały się takiego rozwoju sytuacji.

Nowy iPad Nowy iPad


Zobacz także: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus - tablet oficjalnie debiutuje w Polsce »Apple wcisnęło do starego iPada nowy ekran, nieco mocniejszy procesor i większą baterię, a wszystko bez zastosowania dodatkowego chłodzenia. Przegrzewanie się następuje o okolicach łączenia między baterią a procesorem. Najwyraźniej podzespoły nie wytrzymują obciążeń podczas dłuższej pracy. Nie wiadomo jeszcze, jak powszechny jest problem i co ewentualnie Apple ma zamiar zrobić z przegrzewającym się tabletem.

Nowy iPad Nowy iPad
Nowy iPad

2012-03-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nowy iPad ma problem z temperaturą

Podobne artykuły i galerie