Logo

Nokia szykuje tablet internetowy z Windowsem. Wyciekło pierwsze zdjęcie

O tablecie internetowym Nokii mówiło się już od dawna. Mimo to fiński producent nie zapowiadał oficjalnie podobnego urządzenia i nie komentował doniesień na temat ewentualnego debiutu. Teraz jednak pakistański oddział Nokii zaliczył nie małą wtopę.
Zobacz także: Asus Fonepad - zapowiedź nowego 7-calowego tabletu »Podczas konferencji w Pakistanie na temat między innymi Nokii Lumii 620 pokazano zdjęcie promocyjne, na którym znalazł się fiński tablet. Urządzenie szybko znikło z planszy, ale oczywiście fotografia zdążyła obiegnąć cały świat. Ciężko mówić o konkretach, ale możemy się spodziewać urządzenia podobnego do Microsoft Surface. Najprawdopodobniej tablet będzie napędzany systemem Windows RT.

Nokia Tablet Nokia Tablet


Zobacz także: Goclever Hybrid - polski tablet hybrydowy »Premiera fińskiego tabletu byłaby naturalnym następstwem popularności smartfonów Nokii. Nowe Lumie cieszą się dość dużą popularnością i pozwoliły Nokii na przetrwanie. Tablet internetowy oparty o nowego Windowsa i tańszy od propozycji microsoftu mógłby być strzałem w dziesiątkę. Po tak dużej wpadce możemy się spodziewać, że niedługo nastąpi oficjalna zapowiedź tabletu.

Nokia Tablet Nokia Tablet
Nokia Tablet Nokia Tablet Nokia Tablet Nokia Tablet Nokia Tablet

2013-02-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nokia szykuje tablet internetowy z Windowsem. Wyciekło pierwsze zdjęcie

Podobne artykuły i galerie