Logo

Nokia pracuje nad tabletem internetowym z systemem Google Android?

Nokia stała się ostatnimi czasy obiektem wielu plotek i spekulacji. Specjaliści z branży telekomunikacji zdają się niedowierzać w brak reakcji producenta na problemy związane z systemem Symbian. Ostatnio mogliśmy przeczytać o domniemanych planach wprowadzenia smartfona z systemem Windows Phone 7.
Zobacz także: Ciara VIBE ExoPC - tablet z Windowsem 7 trafił do przedsprzedaży »Najnowsze doniesienia zza kulis branży GSM mówią o podjęciu współpracy z firmą Google. Zgodnie z plotkami, które wyszły na światło dzienne, Nokia planuje wprowadzenie na rynek swojego tabletu internetowego. Urządzenie miałoby być oparte właśnie o system Android w wersji 3.0.

Nokia i Android Nokia i Android


Zobacz także: BlackBerry PlayBook - zaprezentowano działanie interfejsu »Spekulacje na temat nowego tabletu Nokii wysnuł serwis DigiTimes, który powołał się na raport Google dotyczący kontrachentów. W dokumencie znalazła się wzmianka o planach wprowadzenia nowych urządzeń z Androidem 3.0 przez firmy Samsung, LG, HTS i Motorola. Wśród wymienionych korporacji znalazła się Nokia, która rzekomo od dłuższego czasu pracuje wraz z Google nad tabletem. Urządzenie miałoby zadebiutować w pierwszej połowie 2011 roku. Oczywiście fiński producent nie skomentował sytuacji. Pozostaje więc bacznie śledzić poczynania Nokii, która musi podjąć drastyczne kroki w celu ratowania swojej pozycji.

Nokia i Android Nokia i Android
Nokia i Android Nokia i Android

2010-12-31 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nokia pracuje nad tabletem internetowym z systemem Google Android?

Podobne artykuły i galerie