Logo

Nokia Lumia 930 - nadchodzi królowa windows phone'ów?

Prezentowaliśmy dziś informacje o nowej słuchawce Samsunga wyposażonej w system Windows. Wygląda na to, że na rynku pojawi się więcej bardzo mocnych modeli z mobilnymi okienkami. Nokia Lumia 930 ma być jednym z nich i właśnie wyciekło jej pierwsze zdjęcie.
Nokia Lumia 930 najwyraźniej będzie klonem Lumii Icon, czyli topowego windows phone'a dostępnego tylko w amerykańskiej sieci Verizon. Nowy model będzie zapewne globalną wersją wspomnianego smartfona. Oznacza to, że otrzymamy bardzo mocną specyfikacje w fińskim wydaniu.

Nokia Lumia 930 Nokia Lumia 930

Na razie wszystkie informacje są nieoficjalne i głównie opierają się o specyfikację Nokii Lumii Ikon. Wygląd jest niemal identyczny i zapewne większość podzespołów się pokryje. Wątpimy, aby producent inwestował w produkcje zmienionego smartfona skoro posiada gotową i sprawdzoną konstrukcję.
Zobacz także: Na jakie smartfony warto zwrócić uwagę »Nokia Lumia 930 skorzysta prawdopodobnie z aparatu o matrycy 20 Mpix w technologii PureView z obiektywem Zeiss i podwójnym flashem LED. W kwestii ekranu skorzystamy z 5-calowego ekranu o rozdzielczości Full HD. Sercem smartfona będzie czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. Niewykluczone, że Nokia Lumia 930 zostanie pokazana jeszcze tej nocy czasu polskiego podczas trwania konferencji Nokii w San Francisco.

Nokia Lumia 930 Nokia Lumia 930
Nokia Lumia 930 Nokia Lumia 930

2014-04-02 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Nokia Lumia 930 - nadchodzi królowa windows phone'ów?

Jotgie 2014-04-02 21:31

To fon dla mnie! 6" - za dużo. 5" - w sam raz. No i aparat. Chętnie moją 920-tkę wymienię!

Podobne artykuły i galerie