Logo

Nokia Lumia 2520 trafiła do Polski. Nowy tablet już dostępny

Nokia wprowadziła na polski rynek swój pierwszy tablet Lumia 2520. Urządzenie uzupełnia ofertę fińskiego producenta i oferuje kilka ciekawych opcji, choć niestety posiada na pokładzie system Windows RT 8.1, który nie należy do najpopularniejszych.
Największa zaletą w kwestii oprogramowania jest zainstalowany pakiet Office. Ten pozwala na prace z dokumentami wszelkiej maści co będzie docenione szczególnie w pracy biurowej. Wszystkie dokumenty oraz pliki multimedialne można zapisywać w pamięci 32 GB bądź na kartach pamięci microSD. Użytkownicy otrzymają też dostęp do usługi One Drive, czyli dysku sieciowego.

Nokia Lumia 2520 Nokia Lumia 2520

Nokia Lumia 2520 posiada 10,1-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości Full HD. Producent zapewnia o możliwości bezproblemowej obsługi nawet w pełnym słońcu. Oddzielnie można zakupić też klawiaturę zmieniającą tablet w małego netbooka.
Zobacz także: Microsoft Surface Pro 3 oficjalnie! Ten tablet zastąpi laptopa »W obudowie tabletu znalazły się kamery o rozdzielczościach 6,7 i 1,2 Mpix. Sercem tabletu jest procesor Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu 2,2 GHz, co zapewni odpowiednią wydajność. Na koniec trzeba wspomnieć o cenie, a ta nie należy do najbardziej atrakcyjnych. Nokia Lumia 2520 kosztuje w naszym kraju 2699 złotych, a za tą kwotę można znaleźć wiele innych ciekawych urządzeń.

Nokia Lumia 2520

2014-06-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nokia Lumia 2520 trafiła do Polski. Nowy tablet już dostępny

Podobne artykuły i galerie