Logo

Nokia Lumia 2520 - nowe informacje o fińskim tablecie

Nokia Lumia 2520 będzie pierwszym tabletem fińskiej firmy i zadebiutuje w październiku. Tak donoszą nieoficjalne źródła i co więcej podają dość szczegółową specyfikację urządzenia. Oczywiście na potwierdzenie musimy poczekać, ale najnowsze wycieki prezentują się dość obiecująco.
Zobacz także: LG G Pad - nadchodzi kolejny interesujący tablet? »Przejecie Nokii przez Microsoft może wyjść na dobre marce. Fiński tablet ma konkurować z iPadem i Galaxy Tabem. Oznacza to obecność ekranu o przekątnej 10,1 cala, który ma się pochwalić rozdzielczością Full HD. Sercem tabletu ma zostać procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktowany zegarem 2,15 GHz. Nie wiadomo jednak ile pamięci RAM otrzyma do pomocy.

Nokia Nokia


Zobacz także: Asus FonePad HD 7 - wyciekłą specyfikacja nowego tabletu »Nokia Lumia 2520 będzie posiadać dwie kamery o rozdzielczościach 2 i 6,7 megapikseli. W wykonywaniu dobrych zdjęć ma pomóc optyka Carl Zeiss. Użytkownicy otrzymają do dyspozycji 32 GB pamięci wewnętrznej, na której znajdzie się zainstalowany system Windows RT 8.1. W zestawie ma się znajdować podstawka z portami USB oraz odłączana klawiatura. Nie pozostaje nic, jak czekać na oficjalną prezentację tabletu.

Nokia Nokia
Nokia Nokia

2013-09-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nokia Lumia 2520 - nowe informacje o fińskim tablecie

Podobne artykuły i galerie