Logo

Nintendo Switch znalazło przeszło 10 milionów nabywców

Nintendo ma prawdziwe powody do radości. Japoński producent po kilku słabszych latach i fatalnej sprzedaży konsoli Wii U w końcu wrócił do gry o najwyższe stawki. Konsola Switch okazała się prawdziwym komercyjnym sukcesem.
Nintendo ujawniło, że sprzedało już przeszło 10 milionów egzemplarzy swojej nowej konsoli. Oznacza to, że sprzęt przekonał do siebie graczy, którzy chętnie wracają do japońskiej marki. Oczywiście taka sprzedaż wygląda dość miernie w porównaniu z konkurentami, jak PS4 czy Xbox One. Jedna należy pamiętać, że mamy tu do czynienia ze sprzętem o nieco innym charakterze.

Nintendo Switch Nintendo Switch


Zobacz także: Ataribox Joystick - ujawniono kontroler do nowej konsoli »Warto jednak odnotować, że konsola, która zadebiutowała w marcu cieszy się takim samym przyrostem graczy, jak PS4 po premierze. Mimo to można powiedzieć, że dla Nintendo taka sprzedaż jest większym sukcesem. Producent wypuścił na rynek sprzęt słabszy od konkurencji i z małą bazą gier. A mimo to jego popularność ciągle rośnie. Duża w tym zasługa jakości gier. Kolejne tytuły zapisują się na liście najlepiej ocenianych. Nintendo zapowiada też wzrost produkcji i dostarczenie na rynek większej ilości konsol.

Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch Nintendo Switch Nintendo Switch Nintendo Switch

2017-12-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nintendo Switch znalazło przeszło 10 milionów nabywców

Podobne artykuły i galerie