Logo

Nintendo Switch - poważne problemy z niektórymi konsolami

Nintendo Switch trafiło na rynek i w większości opinii jest całkiem dobrą konsolą. Użytkownicy są zadowoleni, ale niestety nie zabrakło technologicznych wpadek, które zawsze przytrafiają się na początku życia danego sprzętu.

I tak w sieci zaroiło się od wpisów z błędami konsol i niedociągnięciami technicznymi. Niestety niektórzy użytkownicy napotkali problemy całkowicie uniemożliwiające korzystanie z konsol. Jednym z największych problemów jest wyświetlanie na ekranie jednolitego pomarańczowego bądź niebieskiego koloru. Czasem pomoże reset konsoli, ale w większości wypadków konieczne jest odesłanie sprzętu na gwarancję.

Nintendo Switch Nintendo Switch

Kolejnym problemem z ekranem jest specyficzne migotanie oraz niedziałająca regulacja podświetlenia. Nintendo wydało oświadczenie, w którym informuje, że martwe piksele są częścią charakterystyki ekranów LCD dlatego nie podlega to naprawie ani wymianie sprzętu.
Zobacz także: PlayStation 4 Pro - konsola Sony na sterydach »Wkładanie konsoli do stacji dokującej powoduje rysowanie obudowy a czasem ekranu. Problemem jest także gubiący się zasięg lewego Joy-Cona. Nintendo zaleca trzymanie go z dala od innych sprzętów, ponieważ patch nie naprawił problemu. Listę problemów uzupełniają dziwne dźwięki wydobywające się z konsoli oraz niepoprawne rozpoznawanie kart z grami. Kilku osobom konsola sie przepaliła.

Nintendo Switch Nintendo Switch

Nintendo Switch ma też fatalny system zakładania nakładek na Joy-Cony. Jeżeli nałoży się je odwrotnie to można ich już nie zdjęć. Ostatnim problemem konstrukcyjnym jest fatalne umiejscowienie gniazda ładowania. Po wpięciu ładowarki nie postawimy konsoli na podstawce, ponieważ gniazdo jest w dole. Pozostaje mieć nadzieję, że Nintendo szybko upora się z problemami Switch, a te nie będą męczyć wielu graczy.

Nintendo Switch Nintendo Switch Nintendo Switch Nintendo Switch Nintendo Switch

2017-03-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nintendo Switch - poważne problemy z niektórymi konsolami

Podobne artykuły i galerie